Masáže
Hledat
Navigace: Studio M&K > Nabídka masáží > Zábaly (pivní, čokoláda, skořice, mořské bahno)

Zábaly (pivní, čokoláda, skořice, mořské bahno)

Skořicový zahřívací zábal má mnoho příznivých účinků na Váš organismus. Kromě úbytku na objemu i detoxikuje organismus a celkové zlepší vzhled pokožky postižené celulitidou. Skořicový zábal je v neposlední řadě i velmi příjemný na relaxování.

Čokoládový zábal obsahuje  kakaové máslo, máslo karité a extrakty z kakaa a kokosu a také éterické oleje z máty peprné. Zmírňuje podráždění a zklidňuje pokožku, zásobuje ji vysoce hodnotnými živinami a dostatečnou vlhkostí, účinně chrání před předčasným stárnutím, které je důsledkem škodlivých vlivů životního prostředí. Znamenitě uvolňuje tělo i duši. Zábal je určen zejména pro unavenou, suchou a atrofickou pokožku a rovněž pokožku, která je vystavena stresu a UV paprskům.

Bahenní zábal blahodárně působí při léčbě lupénky, ekzémů, revmatismu, akutních a chronických zánětech či bolesti pohybového aparátu. Mořské bahno je určeno jak pro částečné zábaly, tak také pro zábaly celého těla a díky svým absorbujícím vlastnostem čistí a vyhladí strukturu pokožky. Působí účinně proti otokům. Pochází z hlubin Mrtvého moře. Obsah minerálů a stopových prvků podporuje organismus ve vylučovacím procesu. Aktivuje se prokrvení a regenerační síly organismu. Uvolňuje bolest v zádech, kloubech, otevírá póry a minerály lépe prostupují do kůže.

 

 

 

 

 

 
© studio-mk.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma